KSC401G50SHLFS
Extended
Manufacturer
C&K
MFR.Part #
KSC401G50SHLFS
JLCPCB Part #
C221739
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.45N 32V 5.2mm 50mA 6.2mm 6.2mm IP67 PC Pin Round Button SPST Surface Mount,Vertical SMD Tactile Switches ROHS