A2502WV-4P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2502WV-4P
JLCPCB Part #
C225412
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Brass EH PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS