CJ6101B28F
MFR.Part #
CJ6101B28F
JLCPCB Part #
C2829347
Package
DFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 110mV 2.8V 300mA 50dB@(1kHz) 700nA 75.6uVrms 8V Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive DFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS