J1031C12VDC.20S
MFR.Part #
J1031C12VDC.20S
JLCPCB Part #
C6578104
Description
-40℃~+85℃ 1.5ms 12V 2A 4.5ms 60V@DC、125V@AC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays ROHS