HC-49/U-S7372800ABJB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
HC-49/U-S7372800ABJB
JLCPCB Part #
C5199470
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 7.3728MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS