HC-49/U-S33868800ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S33868800ABJB
JLCPCB Part #
C6955570
Description
-10℃~+60℃ 140Ω 18pF 33.8688MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS