HC-49/U-S25000000AMJB
MFR.Part #
HC-49/U-S25000000AMJB
JLCPCB Part #
C6204572
Description
-40℃~+85℃ 18pF 25MHz 50Ω ±30ppm ±60ppm HC-49S Crystals ROHS