HC-49/U-S22579200ABIB
MFR.Part #
HC-49/U-S22579200ABIB
JLCPCB Part #
C6569812
Description
-10℃~+60℃ 16pF 22.5792MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS