HC-49/U-S18000000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S18000000ABJB
JLCPCB Part #
C7284795
Description
-10℃~+60℃ 18MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS