HC-49/U-S12500000BQQB
MFR.Part #
HC-49/U-S12500000BQQB
JLCPCB Part #
C5649541
Description
-20℃~+70℃ 10pF 12.5MHz 80Ω ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS