HC-49/U-S11520000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S11520000ABJB
JLCPCB Part #
C7201285
Description
-10℃~+60℃ 11.52MHz 18pF 80Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS