HC-49/U-S10000000CHLB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
HC-49/U-S10000000CHLB
JLCPCB Part #
C6204566
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 22pF 80Ω ±100ppm ±100ppm HC-49S Crystals ROHS