CSA309-33.8688MABJ-UB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CSA309-33.8688MABJ-UB
JLCPCB Part #
C7115834
Package
DT-38
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 33.8688MHz ±30ppm ±50ppm DT-38 Crystals ROHS