CSA309-18.000MABJ-UB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CSA309-18.000MABJ-UB
Description
-10℃~+60℃ 18MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm - Crystals ROHS