CFS-20632768DZCB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CFS-20632768DZCB
JLCPCB Part #
C1669651
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 32.768kHz 35kΩ 9pF ±20ppm DT-26 Crystals ROHS