FP6Q26S-B1U32-C
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
FP6Q26S-B1U32-C
JLCPCB Part #
C49375777
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 26P 2x13P 3.2mm 3A 8.5mm Copper alloy Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS