CL2512FN82RB
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL2512FN82RB
JLCPCB Part #
C48392201
Package
2512
Description
-55℃~+70℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS