CL2010JN120RB
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL2010JN120RB
JLCPCB Part #
C48997031
Package
2010
Description
-55℃~+70℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS