CL1812JN1K1B
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL1812JN1K1B
JLCPCB Part #
C48392291
Package
1812
Description
-55℃~+70℃ 1.1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS