CL1210JN56RP
MFR.Part #
CL1210JN56RP
JLCPCB Part #
C48392159
Description
-55℃~+70℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS