CL1210JN16RP
MFR.Part #
CL1210JN16RP
JLCPCB Part #
C48392136
Description
-55℃~+70℃ 16Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS