CL1206FN365RPS
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL1206FN365RPS
JLCPCB Part #
C48392024
Package
1206
Description
-55℃~+70℃ 200V 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS