CL0805JN62KPS
MFR.Part #
CL0805JN62KPS
JLCPCB Part #
C48996921
Description
-55℃~+70℃ 125mW 150V 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS