CL0805JN3R9PS
MFR.Part #
CL0805JN3R9PS
JLCPCB Part #
C48391977
Description
-55℃~+70℃ 125mW 150V 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS