CL0603JN8K2P
MFR.Part #
CL0603JN8K2P
JLCPCB Part #
C48391872
Description
-55℃~+70℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS