CL0603JN510RP
MFR.Part #
CL0603JN510RP
JLCPCB Part #
C50397068
Description
-55℃~+70℃ 100mW 510Ω 75V Thick Film Resistor 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS