CL0603JN330RP
MFR.Part #
CL0603JN330RP
JLCPCB Part #
C50397059
Description
-55℃~+70℃ 100mW 330Ω 75V Thick Film Resistor 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS