CL0603JN24RP
MFR.Part #
CL0603JN24RP
JLCPCB Part #
C49254198
Description
-55℃~+70℃ 100mW 24Ω 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS