CL0603FN1R2P
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL0603FN1R2P
JLCPCB Part #
C48391797
Package
0603
Description
-55℃~+70℃ 1.2Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS