CETC0530-3R3M-B
Extended
Manufacturer
CETC
MFR.Part #
CETC0530-3R3M-B
JLCPCB Part #
C400026
Package
SMD
Description
3.3uH 32mΩ 5A ±20% SMD Power Inductors ROHS