ACML3225B-110-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
ACML3225B-110-2P-T
JLCPCB Part #
C19268466
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 11uH@100kHz 2 300mA 400mΩ 80V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS