MOF5WS-56Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MOF5WS-56Ω±5% T
JLCPCB Part #
C121971
Description
-55℃~+235℃ 500V 56Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS