MF1/2W-0.62Ω±1% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MF1/2W-0.62Ω±1% T
JLCPCB Part #
C136533
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 300V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS