CF1W-100KΩ±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CF1W-100KΩ±5% T
JLCPCB Part #
C120463
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100kΩ 1W 500V Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS