BZX84C3V3
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX84C3V3
JLCPCB Part #
C51315307
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 350mW 5uA@1V 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS