BZT52C3V3S
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C3V3S
JLCPCB Part #
C2886312
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS