BZT52C39S
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZT52C39S
JLCPCB Part #
C51315195
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 200mW 350Ω 37V~41V 39V SOD-323 Zener Diodes ROHS