BAS70DW-06
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BAS70DW-06
JLCPCB Part #
C21714100
Package
SOT-363
Description
-40℃~+125℃ 100mA 100nA@50V 1V@15mA 2 Pair Common Anode 70V 70mA SOT-363 Schottky Diodes ROHS