BAS40DW-05
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BAS40DW-05
JLCPCB Part #
C51814209
Package
SOT-363
Description
1V@40mA 2 Pair Common Cathode 200mA 200nA@30V 40V SOT-363 Schottky Diodes ROHS