ZH1.5-6P-WT
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
ZH1.5-6P-WT
JLCPCB Part #
C722929
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x6P 3.75mm 6 6P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS