CAX-AFC11-10ICB-H4.4
MFR.Part #
CAX-AFC11-10ICB-H4.4
JLCPCB Part #
C49274047
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 10P 4.4mm 50V Copper alloy Single-side Contact/Vertical Slide Lock Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS