CAX-AFA07-09XCB-H2.5
MFR.Part #
CAX-AFA07-09XCB-H2.5
JLCPCB Part #
C49274190
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 50V 9P Bottom Contact Copper alloy Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS