1.25-5AWTB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25-5AWTB
JLCPCB Part #
C2847772
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-20℃~+85℃ 1 1.25mm 11.25mm 1A 1x5P 200V 5 5P Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS