1.25-3AWTB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25-3AWTB
JLCPCB Part #
C2847770
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 1A 1x3P 200V 3 3.4mm 3P 4.25mm 8.75mm Brass Creamy-White LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS