CS48N75A
Extended
Manufacturer
CASS
MFR.Part #
CS48N75A
JLCPCB Part #
C910081
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.873nF 205pF 4V 56nC@10V 6.8mΩ@10V 64V 65A 75W TO-220 MOSFETs ROHS