HCPL-2200#500
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
HCPL-2200#500
JLCPCB Part #
C5649807
Package
DIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 1kV/us 2.5Mbps 4.5V~20V DC DIP-8 Logic Output Optoisolators