ACPL-M60L-500E
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
ACPL-M60L-500E
JLCPCB Part #
C53441
Package
SOP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 15Mbps 15kV/us 15mA 2.7V~3.6V、4.5V~5.5V 20mA 3.75kV 50mA 5V 75ns 85mW 90ns DC SOP-5 Logic Output Optoisolators ROHS