ACPL-217-50CE
MFR.Part #
ACPL-217-50CE
JLCPCB Part #
C17589560
Package
SOIC-4-175mil
Description
-55℃~+110℃ 1 1.2V 200mW 2us 3.75kV 3us 400mV@8mA,2.4mA 50% 50mA 50mA 600% 6V 80V DC Phototransistor SOIC-4-175mil Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS