6N137-500E
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
6N137-500E
JLCPCB Part #
C691907
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 10Mbps 10kV/us 20mA 25ns 4.5V~5.5V 48ns 50mA 5V 5kV 5mA AC,DC SOIC-8 Logic Output Optoisolators ROHS