SMBJ30CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ30CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C2926817
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS